1 Kasım 2014

09:15:50

Sponsor Reklam

Kanal : izle
Program :
Oyuncuları :

Maraton Detaylar

Cumartesi

22:00

01 Kasım

Maraton
Spor Toto Süper Lig'de gecenin maçı biter bitmez kazananın heyecanı, kaybedenin hüznü, perde arkasında yaşanan olayların tümü, Lig TV stüdyolarında yepyeni içeriği ve güçlü kadrosu ile ekrana yansıyor. Spor Toto Süper Lig'in programı Maraton, A'dan Z’ye seyircisine Süper Lig heyecanını yaşatıyor. Türkiye'de spor yayıncılığının duayeni Şansal Büyüka artık daha çok yorumlarıyla sahaya iniyor.

Maç Başlıyor Detaylar

Cumartesi

14:00

01 Kasım

Maç Başlıyor
Maçın başlama düdüğüne artık dakikalar kala, iki takımın uzman yorumcuları maç kadrolarını ve takımların dizilişlerini yorumluyorlar. Öte yandan saha içi ve saha dışında yöneticilerle yapılan söyleşiler, futbolcuların son durumları ve maçı yönetecek hakemlerin değerlendirmeleri de Maç Başlıyor'la ekrana geliyor.

Maç Sabahı Detaylar

Cumartesi

09:00

01 Kasım

Maç Sabahı
Maç günleri, başlama vuruşundan saatler önce karşılaşmaların nabzı tutuluyor. Canlı bağlantılar, röportajlar ve haberler Maç Sabahı'nda izleyicilerle buluşuyor.

Depar Detaylar

Cumartesi

05:00

01 Kasım

Depar
Cuma geceleri yayınlanan Depar'da, günün maçı ile ilgili tüm ayrıntılar ve hafta sonunda oynanacak diğer maçlardan haberler yer alıyor.

Quiz Detaylar

Cumartesi

03:00

01 Kasım

Quiz
'Quiz'in içerisinde unutamadığın gol nedir, en iyi oynadığın maç hangisi gibi klasik soruların yanında, takımda en cimri kimdi, duşta en fazla kim kalırdı gibi eğlenceli sorular da yer alıyor.

Maç Saati Detaylar

Cumartesi

00:30

01 Kasım

Maç Saati
Lig TV ekranlarında daha önce yayınlanan karşılaşmaların tekrarları ekrana geliyor.

20:00

Dizi

20:00

The Exes

20:00

Maraton

20:00

Dizi